• "Sağlığınız Bizim İçin Değerli"
Randevu Talep Formu

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Image

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel zayıflama, vücudundaki belli bölgelerde yoğun biçimde yağlanma problemi yaşayan kişilerin cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, yağlanma problemlerinden kurtulabileceği tedavi yöntemlerinden birisidir.

Bölgesel zayıflama uygulamasının en büyük artısı vücudun tamamına değil, yağlanma probleminin yaşandığı bölgeye dönük tedavi uygulanabilmesidir.

Uygulama oldukça pratiktir ve amacı yağlanma probleminin yaşandığı bölgedeki yağların, bölünerek vücuttan atılmasının sağlanmasıdır.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA UYGULAMASI NEDİR?

Image

Vücudun yapısı gereği bazı bölgelerinde yağlanma yoğun olarak görülebilmektedir. Bunun başlıca sebepleri arasında; beslenme alışkanlıklarındaki hatalar, kilo artışı, genetik etkenler, hareketsiz yaşam ve bir takım rahatsızlıklar gösterilebilmektedir.

Bölgesel zayıflama uygulamasında, vücudun tamamına değil, yağlanmanın oluştuğu bölgelere dönük tedavi süreci yürütülmektedir. Yoğun olarak yağlanma problemi yaşanabilecek bölgeler;

  • Kollar,
  • Bacaklar,
  • Karın bölgesi,
  • Basen bölgesi,
  • Yan simit bölgesi,
  • Sırt Bölgesi

olarak belirtilebilir.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Bölgesel zayıflama tedavisinde, mezoterapi uygulamasını tercih etmekteyiz.

Mezoterapi uygulaması, ince uçlu iğneler yardımıyla yürütülen bir enjeksiyon işlemidir. İçeriğinde mineral ve vitamin olan özel kokteyl karışım maddesi, hasarlı bölgeye enjekte edilmektedir.

Kokteyl karışım, deri altında yer alan orta tabakadaki kılcal damar uçlarına ulaşıp, dolaşımın hızlanmasını sağlamaktadır.

Image

Yağlanmanın birikmeye başladığı ve yoğun olarak yerleştiği bölgelerde bulunan yağlar, zamanla sertleşip doku halini almaktadır.Bu bölgeye enjekte edilen kokteyl karışımın, dolaşım düzenleyici ve yağ eritici özelliğe bulunmaktadır. Karışımın etki göstermesi ile birlikte yağ hücrelerinin yapısı bozularak, parçalanıp vücuttan atılması sağlanmaktadır.

Bölgesel zayıflama uygulaması ile bölgesel zayıflama sağlanırken bir yandan da cilt sıkılaşması ve gençleşmesi sağlanmaktadır.

Bölgesel Zayıflama hakkında daha kapsamlı bilgi için Bölgesel Zayıflama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA TEDAVİSİ KAÇ SEANS UYGULANMAKTADIR?

Bölgesel zayıflama tedavisi seans sayısı uygulaması bölgesine ve bölgedeki yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. Uygulamanın başarı ile sonuçlandırılabilmesi için tedavinin ortalama 8 – 12 seans arasında devam ettirilmesi gerekebilmektedir.

Seans aralıkları haftada 1 olacak şekilde planlanmaktadır. Ortalama seans süresi ise 30 dakikadır.

Bölgesel Zayıflama ile alakalı sorularınız için lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA FİYATLARI

Bölgesel Zayıflama fiyatları seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz ön muayene ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.

Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.

Mutlukent Mah. 1973.Sok. No: 8 Ümitköy Çankaya ANKARA

Hemen Arayın: 0312 236 65 62


Doktorunuza Sorun

Biz Sizi Arayalım