• "Sağlığınız Bizim İçin Değerli"
Randevu Talep Formu

Gençlik Aşısı

Image

Gençlik aşısı nedir?

Gençlik aşıları uygulamaları cildimizi sıkılaştırmak, cildimizi nemlendirmek, cilt tonunu eşitlemek yani lekelerimizi azaltmak, gözenek genişliğimizi daraltıp siyah nokta ve sivilce oluşumunu azaltmak ve tabii ki en önemlisi kırışıklıklarınızı azaltmak üzere tasarlanmış ürünlere verilen isimdir.

Gençlik aşıları nasıl uygulanır?

Gençlik aşılarını uygulama yönteminin adı mezoterapidir. Mezoterapi dediğimiz yöntem bir ürünü bir enjektör içerisine konulup, mezoderm tabakasına yani cilt altına enjeksiyonu yöntemidir. Gençlik aşıları yukarıda bahsettiğimiz mezoterapi yöntemle uygulanır.

Image

Uygulamaya başlamadan önce danışandan ayrıntılı bir anamnez alınır. Hasta bilgileri not edilir. Ayrıntılı bir cilt analizi yapılır, yapılan cilt analizi sonucu en doğru gençlik aşısı uygulaması seçilir. Bu seçim cildinizin ihtiyacına göre belirlenir. Cildimiz sıkılaşmaya, nemlendirmeye, lekelerin giderilmesine, ciddi konunun açılmasına, sivilce oluşumunu azaltılmasına veya ince kırışıklıklarımızın yok olmasına ihtiyaç duyabilir. Bu ihtiyaç doğrultusunda doğru ürün, doğru danışanın seçildikten sonra uygulamaya geçilir. Uygulama öncesinde cilt temizlenir, yüzeysel ölü dokudan kurtulur. Ardından danışanların ağrı çekmemesi için lokal anestezi krem tüm yüze uygulanır. Sürülen lokal anestezi kremi daha etkin olması,tamamına yakınının emilebilmesi için bir streç film yardımıyla veya benzeri bir ürünle tüm yüz kapatılır.

Şu andan itibaren bekleme vakti gelmiştir. 20 dakika beklenir. 20 dakikalık bekleme süresi lokal anestezi kremin tam etkisini göstermesi için yeterlidir. Ardından cilt tekrar temizlenir. Ardından da mezoterapi yöntemiyle gençlik aşısı uygulamasına geçilebilir. Seçilen gençlik aşısı uygulaması yöntemine bağlı olarak uygulama derinliği, sıklığı ve miktarı değişiklik gösterebilir.

Gençlik aşısı hangi bölgelere uygulanır?

Gençlik aşıları genelde tüm yüze uygulanır. Hatta üst göz kapağı alt göz kapağı ve göz çevresinde dahil güvenli uygulayabildiğimiz gençlik aşısı türleri mevcuttur.

Boyun dekolte eller gençlik aşılarının uygulanabildiği diğer alanlardır.

Hatta ve hatta vücuttaki diğer patolojilerde diğer programlar de kullanılan gençlik aşısı türleri de vardır.

Gençlik aşısı Çeşitleri nelerdir?

Image

Tüm gençlik aşıları çeşitlerinde aslında aynı şeylerden bahsedeceğiz. Cildimizinde bir aydınlanma bir ışıltı, cildimizin nemlenmesi, lekelerimizin ve kırışıklıklarımızın azalması, gözeneklerimizin küçülmesi yani siyah nokta ve sivilce oluşumumuzun azalması ve en önemlisi cildimizin sıkılaşması cildimizde bulunan sarkmaları (strangülasyonların) toparlanması bu saydıklarımız gençlik aşıları uygulamalarının temel etkileridir.

Bazı gençlik hırsız türleri sıkılaşma konusunda daha başarılı iken bazıları da lekeler de başarılıdır Burda da kıymetli olan ayrıntılı bir cilt analizi ve doğru yürü seçimidir.

Bir çok farklı markada gençlik aşısı türü mevcuttur.

Gençlik aşısı fiyatı nedir?

Burada ne yazık ki net bir rakam vermek çok yanlıştır.

 • Uygulanacak bölgelere göre
  • Yüz
  • Göz çevresi
  • Boyun
  • Dekolte
  • El
 • Gençlik aşısı türüne
 • Gençlik aşısı miktarına
 • gençlik aşısı markasına

göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

H 100 PLUS

H- 100 gençlik aşısı uygulaması günümüzün popüler uygulamalarından biridir. H-100 gençlik aşısı uygulamasını bu kadar popüler yapılan şeylerden biri içerdiği mannitoldur. Mannitol ile diğer gençlik aşıları uygulamalarında farkını ortaya koymaktadır.

Mannitol, hyalüronik asidi bir kalkan gibi sarıp ömrünün uzamasını sağlar. Mannitol’ün cilt tonunun açılması cildin sıkılaşıp nemlenmesi üzerine ciddi etkileri mevcuttur.

H-100 gençlik aşısı hangi bölgelerde kullanılmaktadır?

H-100 gençlik aşısı uygulaması

 • Yüz
 • Boyun
 • Dekolte
 • eller

gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

H-100 gençlik aşısı uygulaması nasıl uygulanır?

Image

H-100 gençlik aşısı işlemi, bir mezoterapi iğne yardımıyla H-100 gençlik aşısının cilt altı dokuya enjeksiyonu ile uygulanır. Bu enjeksiyon işlem öncesi cilt temizlenir. Bir lokal anestezi krem sürülür. Sürülen bu lokal anestezik krem sayesinde danışanın daha az ağrı çekmesi sağlanır. Ardından uygulamaya geçilir.

H-100 gençlik aşısı uygulamasını cildi nemlendirmek, cilt tonunu eşitlemek, cildi sıkılaştırmak, gözenek genişliğini azaltmak gibi gibi bir çok faydası mevcut.

Her uygulamada olduğu gibi H-100 gençlik aşısı uygulamasında da önemli olan ayrıntılı bir cilt analizidir. Cilt analizi sonucu ne sıklıkla ve kaç seans uygulanması gerektiği sorusunun cevabı ortaya çıkar. H-100 Plus ve H-100 gençlik aşıları 3 ila 5 seans 1 – 4 hafta arasında uygulanabilir.

H-100 gençlik aşısının etkisi akut ve kronik olarak ikiye ayırmak mümkündür. Akut etkileri daha hızlı ortaya çıkarken kronik etkileri bir aya kadar sonra ortaya çıkabilir.

H-100 gençlik aşısının akut etkileri cilt tonunda açılma, cildin canlanması ve parlaması şeklinde özetlenebilirken, kronik etkisini ciltte sıkılaşma olarak belirtebiliriz.

H-100 gençlik aşısı yaptırdık peki şimdi ne yapmalıyız?

H-100 gençlik aşısı sonrası dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?

H-100 aşısı uygulaması sonrasında uygulama alanını 24 saat boyunca su değmemesi gerekmektedir. Temizlik ihtiyacı tek kullanımlık bir ürünün üzerine alkol, el dezenfektanı veya antiseptik sıkarak gerçekleştirilmelidir.

Yoğun spordan uzak durmalı,

Çok soğuk sıcak ortamlara girmemeliyiz,

Alkol ve sigara tüketmemeliyiz.

PARİS IŞILTISI NCTF 135 HA

Fillmed firması tarafından üretilen NCTF 135 HA, nam-ı değer Paris Işıltısı bu ürünlerden biridir. Paris ışıltısına uygulaması göz çevresinde güvenle kullanılmasıyla ön plana çıkmaktadır

 • Göz çevresi kırışıklıklarında,
 • Göz çevresi koyuluklarında,
 • Göz çevresi morluklarında,
 • Göz çevresi torbalanmalarında,

etkili sonuçlar vermektedir.

Paris Işıltısı yani NCTF 135 HA, yapılan araştırmalarda

  %144 ışıltı artışı ,

  %132 nem artışı ,

  %52 cilt tonunun eşitlenmesi,

  %33 kırışıklık azalması,

  %59 Gözenek küçülmesi ,

sonuçlarını almıştır.

Paris Işıltısı yani NCTF 135 HA içerisinde bulunan 13 vitamin 6 mineral 24 aminoasit 5 nucleik asist 6 koenzim ve diğerleri grubunda bulunan 6 bileşenle fark yaratmaktadır.

PİNK GLOW PEMBE IŞILTI

Pink glow nami değer pembe ışıltı son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Pink glow pembe Işıltı içerisinde bulunan hyalüronik asitle ön plana çıkmaktadır

Image

Pink glow pembe Işıltı alın, dudak, dekolte, göz çevresi, yanak, kulak önü ve boyuna uygulanabilmektedir. Uygulama üç seansta tamamlanır haftada bir ya da iki haftada bir uygulanan ürün çok başarılı sonuçlar vermektedir. Pink glow pembe Işıltı uygulaması Mezoterapi yöntemleri uygulanır.

Pink glow pembe Işıltı içerisinde hyalüronik asit, glutatyon,vitaminler aminoasitler ve aklınıza gelebilecek bir çok cildiniz için etkili ürün barındırmaktadır.

JALUPRO

JALUPRO ve JALUPRO V LİFT , JALUPRO 6 nokta ve JALUPRO 6 +1 nokta teknikleri günümüzün popüler uygulamalarından biridir. JALUPRO gençlik aşısı uygulaması cilt kalitesini arttırıcı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

İNEA AQUA 6 NOKTA TEKNİĞİ

İNEA AQUA 6 NOKTA aynı JALUPRO 6 nokta gibi uygulanmaktadır. Etkileri bazerdir. 6 nokta tekniğinde

 • İNEA AQUA 6 NOKTA
 • JALUPRO 6 nokta ve JALUPRO 6 +1 nokta
 • PROFİLO 6 NOKTA

ön plana çıkan gençlik aşısı uygulamalarından üç tanesidir.

PROFİLO 6 NOKTA

Gençlik aşısı uygulamalarından PROFİLO 6 NOKTA, 6 nokta tekniğini uygulayan en yeni üyelerden biridir. PROFİLO 6 NOKTA, bir gençlik aşısı uygulamasıdır. Çene köşesi, elmacık çene ucu ve çene köşeleri gibi alanlara uygulanabilen PROFİLO 6 NOKTA, tek seanslık bir uygulamadır. İhtiyaca göre 2. seans planlanabilir.

Nomor (Electri). electri. Nomor

Nomor (Electri). electri. Nomor uygulaması özellikle göz çevresi koyduklarında göz çevresi kırışıklıkların da göz çevresi torbalanma problemlerinde tercih edilen gençlik aşısı uygulamalarından biridir. Nomor (Electri). electri. Nomor göz çevresindeki etkinliği ile ön plana çıkmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.

Mutlukent Mah. 1973.Sok. No: 8 Ümitköy Çankaya ANKARA

Hemen Arayın: 0312 236 65 62


Doktorunuza Sorun

Biz Sizi Arayalım